7.1.2017
CHYSTÁME NOVINKY

Nahráli jsme pro vás pár písní z našeho repertoáru, brzo k poslechu a stažení! // Just recorded a few songs from our repertoire. Coming soon!

19.2.2016
NEW PICTURES

Pokochejte se výběrem fotek z minulého roku v sekci Fotky. Pokud je znám fotograf, má na fotce logo. Všem děkujeme! // We updated our photogallery with some beautiful photos from various photographers taken in 2015. Enjoy them.

20.7.2015
NÁPLAVKA!

30.7. se opět objevíme na pražské náplavce, tentokrát mezi Palackého a Jiráským mostem u Avoid Café. Start 20 hod. // 30.7. Live at Prague riverside, Avoid Café between Palackeho and Jiraskuv bridge. See you at 8 pm.

29.1.2015
KRÁSNÝ NOVÝ ROK/HAPPY NEW YEAR

Do nového roku 2015 jsme vtrhli s vervou. Např. plesem v pódiové společnosti Adama Mišíka a Janka Ledeckého! / Have threw ourselves enthusiastically into the new year. E.g., at the ball with stage-mates Adam Mišík and Janek Ledecký!
Ples v Obecním domě

5.6.2014
LIGHTMOTIF PUBLIC 2014

13.6. Bajkazyl (náplavka pod Palackého mostem / riverside under the Palacký bridge)
Bajkazyl / Public concert 2014

27.5.2014
IVA KASÍKOVÁ ON FACEBOOK

Úžasná kapela, super skladby, prostě nej.. Díky vám bezva párty. A ješte poděkování zpěvačce (to jsme nestihli). Zdravíme, my všichni z Městečka. // An amazing band, great songs, just it... A great party thanks to you. And finally thanks to lady singer (that we missed). Greetings from Městečko Křivoklát.

24.7.2013
NEW LIVE VIDEO

Medley z Náplavky / Medley from a riverside.
Fotky Kuby Moravce z Bajkazylu v sekci Fotky. // Pictures from Bajkazyl by Jakub Moravec in the Photos section.
Bajkazyl 2013

21.6.2013
LIGHTMOTIF PUBLIC - BAJKAZYL

Bajkazyl / Public concert 2013

19.4.2013
CHECK OUT THE NEW VIDEO

První video z půdy Honzy Vytáska, kde jsme před nedávnem natočili pár písniček z aktuálního repertoáru, aby jste si mohli udělat představu, jak nám to hraje naživo:) Video vedle gramofonu... // Check out the new video from Honza Vytásek attic, where we recently recorded several songs from the current repertoire, to listen to us play live:) Link is next to our gramophone...

9.1.2013
NEW PHOTOS WITH PETRA

Z Music Clubu Hany Bany... Více v sekci FOTKY / Check PHOTOS

1.1.2013
POUR FÉLICITER

Vážení spolupracovníci, žokeji našeho rytmicko-melodického šestispřeží i sázkaři na barvy Lightmotif, sedící na tribunách hudebního závodiště! Děkujeme za Vaši přízeň v roce 2012, za každý odjetý dostih, za každou společně zdolanou překážku. Také v roce novém se budeme ze všech sil snažit tlačit na předek pelotonu v pozvedání povědomí o "zábavových kapelách" a dále vylepšovat styl a ladnost.

Váš LIGHTMOTIF

Petra Vašková, Jan Vytásek - ržání
David Hlaváč, Petr Zatloukal – harmonie pohybu
Přemek Matějovic, David Bartošek – dusot

8.5.2012
LIGHTMOTIF CHANGING

Máme novou zpěvačku Petru a urputně nacvičujeme staré i nové písně. Je to moc šikovná holka a věříme, že se zalíbí i Vám. Současně připravujeme nové promo fotky kapely a nový web! Těšte se. Lightmotif 2012

11.11.2011
AIDA EXPERIENCE

AIDAcara experience
Během září a října jsme se na pár týdnů stali členy posádky zaoceánské lodi AIDAcara. S plovací vestou na krku a kšiltovkou s nápisem Crew jsme absolvovali několik cvičných drilů, potkali jsme spoustu zajímavých lidí z celého světa, viděli řadu evropských přístavů, ochutnali nepřeberné množství mořských plodů, snědli hektolitry univerzální hnědé omáčky, v crew baru vypili donebevolající počet piv, no a abych nezapomněl - taky jsme téměř každý večer hráli pro vesměs německé publikum naše lajťácké písničky obohacené o řadu starších kousků a pár německých šlágrů. Budiž jim teď země lehká.

11.3.2011
VIDEO Z PRÁDLA 2010 č.1 a č.2

Long Train Running video Desire video

18.2.2011
Skoro to vypadá, že se všechno točí okolo Prádla. Není tomu tak. Odehráli jsme spoustu zajímavých akcí - např. pro Event Arenu párty Partners s Lucií Bílou, párty AŽD se Žlutým psem a Agátou Hanychovou a námořnickou párty pojišťovny Aviva s kapelou se zpívajícím Alešem Hámou a bubnujícím Daliborem Gondíkem, dále pak ples v Berouně s Annou K (v šatně nám osobně blahopřál Jan Lstibůrek ze skupiny Toxique s manželkou Petrou roz. Páchovou, která byla mimochodem finalistkou 1. české superstar a mimochodem hráli jsme jim na svatbě...).
Aby toho chvástání nebylo příliž, podívejte se na naše první (mimochodem výborné) video z koncertu Na Prádle 2010. Odkaz nahoře i dole.

15.12.2010
LIGHTMOTIF AND THE DRUMSTICK

Sledujte, co musí občas muzikanti podstoupit při hraní:)
Youtube video Drumstick

13.11.2010
FOTKY Z PRÁDLA

Více v sekci FOTKY...
Na Prádle 2010

13.10.2010
LIGHTMOTIF ZASE NA PRÁDLE!

Máte rádi Alanis Morissette, Pink, Duran Duran, U2, Eurythmics, Bryana Adamse, Tinu Turner, Blondie, Nelly Furtado ad.? Chcete je vidět a slyšet naživo? Nejezděte na Glastonbury ani Sázavafest, přijďte 3.11. do divadla Na Prádle. Budou tam všichni. Minimálně v našlapaném repertoáru LIGHTMOTIFu a jejích hostů. Be there or be square!
Rezervace vstupenek na uta@lightmotifmusic.com.

26.9.2010
FEEDBACK NA SVATBU ZE 4.9.2010

"Davide, s mírným zpožděním bych Ti chtěl ješte jednou poděkovat za skvělé vystoupení na naší svatbě na Letenském zámečku 4.9.2010. Reakce hostů jsou jen pozitivní a pokud vím, tak si to všichni náramně užili. Kromě nasazení a kvalitního repertoáru jsme si vyslechli chválu i na super aranžmá a reprodukci.
S ohledem na ohlasy si myslím, že se brzo potkáme na některé z dalších svateb našich přátel. Díky."
Petr + Eva

15.8.2010
LETEM SVĚTEM

Mezi jinými jsme měli možnost zahrát si 30.6. na exotické párty Mladé fronty v pražských Žlutých lázních (agentura Eventisimo). Hraní na pódiu uprostřed slunečné pláže se nám velmi zamlouvalo.
Za zmínku také stojí účinkování na 3. ročníku Hasofestu v Hlásné Třebáni. Nutno dodat, že ještě před vlastní performací se celý LM ansámbl zúčastnil soutěže v házení prázdným pivním sudem do dálky. Naše zpěvačka Martina získala 2. místo. Kapelník David Hlaváč byl diskvalifikován pro přešlap.

11.3.2010
LIGHTMOTIF PROMO VIDEO

Zajímá Vás, jak hrajeme naživo? Podívejte se na naše PROMO video (též sekce VIDEO u ikonky šumící televize), které jsme vytvořili z materiálu natočeného při koncertu Na Prádle z listopadu 2009. Stejnou atmosféru rádi vytvoříme právě na Vaší akci!

11.1.2010
BECAUSE THE NIGHT - VIDEO!

Nová ukázka z koncertu Na Prádle! Viz VIDEO.

7.1.2010
A MILLION THANKS!

Dear David and band,
Both Carsten and I would like to thank you from the bottom of our hearts, your music, your attitudes and the atmosphere that you created were absolutely brilliant! We hope that you all had a safe trip back home. Thanks again - you guys are the best!
Best wishes, Kim & Carsten
(poděkování Lightmotifu za vystoupení na svatební párty v Mnichově)

15.11.2009
VIDEO A FOTKY Z PRÁDLA

Postříhali jsme první ukázku z koncertu Na Prádle - Venus (Shocking Blue). Dále se pak v sekci FOTKY můžete mrknout na výběr fotek od Vojty Novotného! Moc děkujeme všem, kteří nás přišli na "prádlo" vyburcovat a tím vytvořit dokonalou atmosféru!

9.10.2009
LIGHTMOTIF VÁS ZVE NA KONCERT!

Ve středu 4. listopadu ve 20:00 vypukne v divadle Na Prádle náš dlouho očekávaný koncert, na který bychom Vás/Tě tímto rádi pozvali. Na koncertě zazní průřez naším repertoárem převzatých skladeb. Přijďte si od nás dobít energii! V případě zájmu si prosím rezervujte lístky na uta@lightmotifmusic.com nebo na tel. 723 253 616. Zvučí náš dvorní zvukař Kuba Moravec (speedofsound). Pusťte tygry z řetězu!
Pozvánka ZDE!!!

18.9.2009
LIGHTMOTIF WEB V NOVÉM HÁVU! Stejně jako při interpretaci hudby i zde sázíme na nápaditost a nekonvenčnost. Bez potřeby estrádní show Vám rozproudíme krev v žilách. Vy se jen bavte.

20.6., 26.6., 27.6., 9.7., 11.7., 24.7., 25.7., 8.8., 22.8., 29.8.2009
Lightmotif na svatební TOUR po celé ČR. Není mezi uvedenými termíny Vaše svatba? Napište nám. Třeba zrovna pojedeme kolem.

4. a 5.7.2009
Německé uvedení megaprojektu MUSICAL PARADE dirigentky Stanislavy Klinzing, který obsahuje průřez čtyřmi muzikály A.L.Webbera. Vystupujeme spolu s orchestrem Arnstorf Classics a smíšeným pěveckým sborem Singkreis Vilshofen.

2.7.2009
VIP party v nejspodnějším bazénu Karlových lázní v Praze.

6.6.2009
Svatba v hotelu Alchymist. Režie: Zora Kounovská agentura Adam a Eva.

30.5.2009
Hudbou svižného tempa jsme požehnali svatebnímu páru, který slavil spolu se svými hosty v prostředí Kaiserštejnského paláce v Praze. Naprosto perfektní organizace v rukou svatební koordinátorky Natálie z agentury White.

22.4.2009
Naše malá sestavka nazvaná KDS (Kubova drezínová sestava) se s pomocí kapitána a obou strojvůdců vmáčkla přesně mezi ledničku a první stůl v podpalubí parníku Praha. Zbytek místa zaplnili vděční posluchači z řad zaměstnanců společnosti VB Leasing. I na tak úzkém prostoru jsme spustili pěkně zeširoka!

14.3.2009
Komu se nelení, tomu se zelení aneb nikdo se neumí bavit tak jako Irové. St. Patrick Day, kaple Sacre Coeur, Praha. Organizuje Czech-Irish Business Association (CIBA).

22.1.2009
Vystupujeme v produkci LEMONS na firemní akci ve Slovanském domě v Praze.

17.1.2009
Hrací rok nám začíná skvěle. Prostor klubu LA FABRIKA v Praze Holešovicích je pro hraní i poslech živé muziky ideální! Oceňujeme neotřelý nápad společnosti RIO MEDIA pořádat setkání svých obchodních partnerů právě tady.